Скачать программу

бесплатно и без регистрации - crfxfnm download

Скачать
Оглавление Поиск Наверх

Подробно о закачке
Windows 8.1 x86 - x64 російська і українська фінальна Версия:8.1 x86 - x64 (Rus, Ukr)

Рекомендується також, під час установки відключати в настройках оновлення і автоматичну установку драйверів з сайту Microsoft щоб уникнути чорного екрану при перезавантаженні. Справну роботу образу гарантується тільки при установці на "чисту", тобто при установці з під початкового завантаження комп'ютера на чистий, відформатований розділ (диск). Якщо ви вже користуєтеся Windows 8, то процес оновлення до Windows 8.1 буде практично непомітним: програми і драйвери залишаться на своїх місцях, як і налаштування.

Установка Windows 8.1 не відрізняється від інсталяції оригіналу. Час установки виндовс 8.1 коливається 25-45 хвилин, все залежить від потужності і розрядності комп'ютера. Для установки Windows 8.1 з флешки необхідно вміст образу перенести.

Образ виндовс 8.1 призначений для більш комфортного переходу до нового, незвичайного інтерфейсу нової ОС. З цим чином Ви отримаєте усі можливості сучасної та прогресивної операційної системи не вникаючи в тривале вивчення не приємним процесом звикання.

Windows 8 - це швидкість Windows XP і краса Windows 7!
Данные

Размер 12.89 KB
Скачиваний 2080
Язык Многоязычность
Создан 2013-11-25

Скачать

Добавить комментарий

Вы здесь: Главная Скачать Windows Windows 8.1 x86 - x64 російська і українська фінальна